Zpravy-vse.wgz.cz

Homepage

Vse k prodeji Produkčni službyKomunikace webove studio Graficke studio :-)gs.jpg

Grafické studio

V našem grafickému studiu nabízíme návrh logotypu, zpracování jednotného vizuálního stylu - grafického manuálu, firemních tiskovin, obalové grafiky a špičkových fotografických služeb.
více..
Logotyp | Grafický manuál | Obalový design | Firemní tiskoviny | Fotografické práce


ws.jpg

Webové studio

Ve webovém studiu Vám naši kreativní grafici a zpracují originální návrhy pro webové stránky, rozsáhlejší prezentace využití redakčního systému. Úspěšné řešení e-shopů Vám potvrdí naši referenční zákazníci. Nestačí však k úspěchu prezentaci pouze zrealizovat, ale poté optimalizovat pro vyhledávače a starat se o ni. Kompletní zajištění provozu nabízí webhostingové služby.
více..
Statické www stránky | Redakční systém NetPresence | Eshop NetMarket | SEO optimalizace | Webhosting


kp.jpg

Komunikace a plánování

Marketingoví odborníci působící v naší společnosti odborně připraví reklamní kampaň, komplexní komunikační strategii, věrnostní program nebo spotřebitelskou soutěž. Specialistu máme na copywriting - psaní marketingových textů, které prodávají.
více..

Reklamní kampaně | Komunikační strategie | Copywriting | Direct marketing | Nákup médií | Věrnostní programy | Spotřebitelské soutěže


ps.jpg

Produkční služby

Produkční oddělení Vám dokáže polepit automobil nebo výlohu, vyrobit a umístit poutač nebo plachtu anebo realizovat veletržní expozice. Tiskneme různé druhy tiskovin na ofsetové technologii, malonákladové na digitální tiskárně. Plotterem natiskneme velkoplošnou plachtu nebo poutač.
více..

Reklamní poutače | Polepy aut a výloh | Velkoplošný tisk | Ofsetový tisk | Digitální tisk | Veletržní expozice


pp.jpg

Podpora prodeje

Pro posílení Vašeho brandu vyrobíme zákaznické poutače i prodejní stojany. Vaši provozovnu i kanceláře vybavíme orientačními systémy. Výbornou podporou prodeje jsou reklamní předměty, které jsou vhodné k propagaci, nebo jako dárky pro obchodní partnery či zaměstnance.

Služby a produkty co nabízíme

Související stránky

Reklamní předměty

Reklamní předměty

Předměty denní potřeby opatřené graficky zpracovanými motivy prezentujícími firemní značku. Uživatelé předmětů opatřených reklamou jsou s nimi v každodenním kontaktu a zároveň tedy v kontaktu se společností, jejíž symboliku takový předmět nese...
více..

Orientační systémy

Orientační systémy

Orientační systémy jsou exteriérovými a interiérovými prvky napomáhajícími k pohybu ve venkovním prostředí a uvnitř budov. S exteriérovými systémy se setkáte nejčastěji v podobě tabulí, směrovek, totemů aj...
více..

Prodejní stojany

Prodejní stojany

Prodejní stojany jsou trojrozměrné prvky sloužící ke skladování zboží v nákupních prostorech a zároveň k jeho přímé nabídce koncovým zákazníkům. Jiným používaným označením je P.O.S. (Point of Sale)...
více..

Zákaznické poutače

Zákaznické poutače

Zákaznické poutače jsou trojrozměrné prvky sloužící jako reklama v místě prodeje, nejčastěji se objevují v podobě permanentních stojanů (např. s produktovými letáky). Nejsou určeny k přímému skladování ani nabídce výrobků. ..
více..

Reklamní kampaně

Reklamní kampaně

Reklamní kampaň je krátkodobější časově omezený způsob prezentace produktů nebo společností. Časové i předmětové vymezení je ovšem v případě reklamní kampaně značně pestré. Díky ní se dá prezentovat kompletní nabídka..
více..

Komunikační strategie

Komunikační strategie

Komunikační strategie je souhrn používaných marketingových nástrojů a způsobů komunikace společnosti se zákazníky a s jinými subjekty. Komunikační strategie se určuje dopředu na střednědobý časový interval, zpravidla na jeden rok..
více..

Copywriting

Copywriting

Copywriting je psaní marketingových textů, které mají za úkol představit osoby, firmy, výrobky nebo služby. Web-copywriting pak znamená psaní reklamních textů pro webové stránky. Tvorba copywritingu má svá specifika...
více..

Direct marketing

Direct marketing

Slovní spojení „direct marketing" v překladu znamená „přímá reklama". Jedná se o přímé oslovení jednotlivých zákazníků. Direct marketing se využívá ke komunikaci se stávajícími zákazníky, hledání nových zákazníků, k prezentaci ..
více..

Nákup médií

Nákup médií

Nákupem médií se označuje uzavírání dohod se zástupci médií k realizaci reklamy v rámci jejich působnostních kapacit. Jedná se o partnerskou spolupráci jak s médii masového měřítka, tak i s médii specifického nebo regionálního rázu...
více..

Věrnostní programy

Věrnostní programy

Věrnostní programy jsou jednou z forem aktivního zapojení zákazníků do přímé prezentace společnosti. Tento marketingový nástroj je určen stálým zákazníkům, které sdružuje v centrální databázi. Věrnostní programy přinášejí..
více..

Spotřebitelské soutěže

Spotřebitelské soutěže

Spotřebitelské soutěže jsou jednou z forem aktivního zapojení koncových

Logotyp

Logotyp

Logotypem se chápe firemní znak. Je možné jej využít v širokém spektru reklamních služeb, doslova v masovém měřítku - od vizitek až po majestátní totem před sídlem firmy. Logotyp je jedním z nejpoužívanějších grafických reklamních prvků..
více..

Grafický manuál

Grafický manuál

Grafický manuál je souhrnem pravidel a postupů ve využívání tzv. vizuální komunikace společnosti. Udává veškerá pravidla pro používání firemní grafiky, jelikož ta může být nevhodným používáním znehodnocena. Manuál definuje základní..
více..

Obalová grafika

Obalová grafika

Obalovou grafikou se rozumí grafické zpracování materiálů, které slouží jako obaly produktů - krabice, etikety aj. Koncový zákazník velmi často nakupuje „očima". Nejdříve jej zaujme vzhled výrobku a v případě příjemného vizuálního dojmu..
více..

Firemní tiskoviny

Firemní tiskoviny

Firemní tiskoviny jsou komunikačním prostředkem jak pro vnitřní potřeby firem, tak i ve vztazích s venkovním prostředím. Do této kategorie však patří především výroba propagačních tiskovin s nezastupitelnou reklamní funkcí. ..
více..

Fotografické práce

Fotografické práce

Služby zahrnující celkovou tvorbu fotografie od přípravy, samotného nafocení, až po digitální úpravu. Fotografie jsou neodmyslitelnou

Žádné komentáře
 
TOPlist uloz.to - sdilej snadno data